NEWSLETTER

RYOR na Facebooku

Obchodní zástupce Severní Čechy

Jsme česká rodinná firma vyrábějící kosmetiku. Hodně nám záleží na našich zákaznících a obchodních partnerech, snažíme se nejen prodávat, ale i vzdělávat v tomto obotu. Hledáme obchodní zástupkyni/zástupce na HPP.

Co vás čeká

  • kompletní péče o svěřený region Severních Čech (od Litvínova až po Trutnov)
  • pravidelná komunikace s prodejnami a realizace objednávek
  • kosmetické poradny na prodejnách, zaučování personálu prodejen
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí (akvizice)

Požadavky

  • středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • zkušenost s prací obchodního zástupce
  • uživatelská znalost práce na tabletu a PC
  • musí vás bavit a naplňovat komunikace s lidmi
  • aktivní přístup, pečlivost, flexibilita
  • loajalita k firmě a ochota dále se vzdělávat
  • bydliště v oblasti Severních Čech

Nabízíme

  • dobré finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • profesní vzdělávání a produktová školení
  • obvyklé pracovní prostředky související s činností OZ (auto, mob. telefon, tablet apod.)

Nástup

  • v průběhu května 2018

Životopisy zasílejte na jana.stepankova@ryor.cz