NEWSLETTER


RYOR na Facebooku

Získejte věrnostní kartu RYOR!

Sphere card

Staňte se členy věrnostního klubu RYOR a získejte Sphere card, kterou můžete využít na dalších 10 000 obchodních místech!

Jaké jsou výhody karty:

  • 10% sleva při nákupů produktů RYOR na značkových prodejnách a eshopu RYOR
  • slevy a akce pro věrné zákazníky
  • získejte slevy 5-30% na více než 10 000 obchodních míst po celé ČR i SR
  • možnost úspory i několika tisíců ročně

Jak kartu získat?

Nakupte výrobky RYOR v hodnotě nad 1000 Kč na našich značkových prodejnách (ZDE) nebo na www.eshop.ryor.cz a vyplňte dotazník přímo na prodejně nebo zde na webových stránkách.
V následujícím měsíci po zadání objednávky Vám poštou přijde vytištěná Sphere Card. Jestliže například zadáte objednávku v měsíci květnu, kartu obdržíte v průběhu června. Následně ji můžete začít používat.
Karta je určena pouze maloobchodním zákazníkům.

Kde mohu kartu uplatnit?

Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží. Slevy se nesčítají.

Dotazník potřebný k získání karty Sphere:

 

Ubezpečujeme Vás, že v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů č.: 101/2000 sbírky, budou Vámi vyplněné údaje použity výhradně k vnitřní evidenci klientů společnosti RYOR a.s. a EFIN spol. s r.o. – provozovatele a správce věrnostního programu Sphere card. Uvedením svojí e-mailové adresy souhlasíte se zasíláním informací a novinek od výše uvedených společností.
Pokud si v budoucnu nebudete přát tyto informace dostávat, můžete se kdykoliv jednoduchým způsobem od jejich zasílání odhlásit. Děkujeme.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Více informací