Grafička

Pracovní nabídka

Hledáme šikovného grafika/grafičku do našeho nadšeného marketingového oddělení. V oddělení máme již více grafiků, ale práce je hodně a nestíháme. Právě proto chceme grafik/grafičku na HPP.

Náplň práce

  • korektury obalů,
  • návrhy nových obalů,
  • vymýšlení nových kampaní, vizuálů, ale i jasně daných online i offline věcí (vizitky, polepy, katalog apod.),
  • focení produktů, točení produktových videí,
  • jsme rodinná firma, takže hledáme skutečně někoho multifukčního, tedy co neumíte, Vás rádi naučíme.

Požadavky

  • v první řadě pečlivost,
  • kreativní myšlení a grafické cítění,
  • znalost programů Photoshop, Illustrator, InDesign (případně nemáme problém Vás dovzdělat),
  • schopnost týmové práce, nadšení a spolehlivost,
  • budeme Vás chtít dále se rozvíjet, pokud sledujete trendy v oboru, budeme jen rádi,
  • znalost focení a tvorby videí výhodou, zkušenost s obalovou grafikou a předtiskovou přípravou výhodou.

Nabízíme

  • finanční odměna adekvátní ke schopnostem,
  • pravidelné vzdělávání v oboru,
  • tým milých a nadšených lidí, jsme rodinná firma, ne korporát,
  • možnost podílet se na nových produktech a jejich uvedení do světa,
  • stravenky, 5 týdnů dovolené, sleva na produkty.

Místo výkonu

V Kyšicích u Kladna - cca 20 minut ze Zličína (často je jednodušší cestovat k nám než přes celou Prahu). Jednou za čas nám homeoffice neva.

Životopisy zasílejte na e-mail marketing@ryor.cz.

Potřebujete poradit?
Chcete se nás na něco zeptat?

Spokojený zákazník je naší nejlepší vizitkou, a právě proto budeme rádi za vaši zpětnou vazbu. Rádi vám odpovíme na vaše dotazy.

Napište nám, my se vám ozveme