Ohlasy a ocenenia

Od našich zákazníkov a zákazníčiek

Ako sa darí našim produktom Ocenené produkty

Každé získané ocenenie nás veľmi teší, ale tým najväčším ocenením je pre nás vždy pochvala priamo od zákazníka.
Počas roku:

2015

 • Podkladová báze pod make-up

 • Rozjasňující make-up 8v1 (light)

 • Rozjasňující make-up 8v1 (medium)

 • Rozjasňující make-up 8v1 (dark)

 • Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie

2016

 • Hydratační sérum s ceramidy

 • Konopné tělové mléko

 • Konopný výživný gel

 • Lipored Ultra

2017

 • Chameleon

 • Konopný regenerační krém

 • Konopný výživný krém

 • Urychlovač růstu vlasů

 • Vlasový keratin sprej

2018

 • Konopný šampon se zklidňujícím efektem

  Konopný šampon se zklidňujícím efektem
 • Hydratační tonikum Hydroperfekt

  Hydratační tonikum Hydroperfekt
 • Řada Sun Care

  Opalovací krém SPF 50 – vysoká ochrana

2019

 • Lehký ochranný krém

  Lehký ochranný krém
 • Konopný sprchový olej

World of Beauty and Spa

BEPPA

Ocenené produkty: Ľahký ochranný krém s rastlinnými extraktmi, Konopný sprchový olej

Naša radosť Vaše skúsenosti

Dobrý večer,
děkuji za expresně dodanou standardní objednávku. Pokud někde mohu ohodnotit spokojenost s vašimi službami dodávek zákazníkovi, pošlete mi formulář a já Vás velice ráda vychválím a doporučím. Jiné firmy slibují dodání do 24 hodin, vy jste dodali zboží za 25 hodin od odeslání objednávky.

DĚKUJI! A přeji hodně spokojených zákazníků,

s pozdravem Jana B., Žatec

píše paní Jana B.

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za výrobky firmy Ryor. Dlouho jsem bojovala s dermatology, kortikoidy, různými krémy všech možných značek (i cenově vyšších "lékárenských") a bez větších změn neúspěšně. Před několika měsíci jsem narazila na Vaše krémy a pleť (kterou několik lékařů nazvalo aknózní, nebo trpící atopickým ekzémem, dermatitidou...) se až neuvěřitelně spravila.

Dále mě velmi potěšil nový vizuál všech flakónů a kelímků. Jsem moc ráda, že i české firmy vytváří nejenom kvalitní výrobky, ale že se také věnují i tomu, jak výrobek vypadá a zároveň tak může konkurovat všem zahraničním značkám mnohdy (aspoň podle mých letitých zkušeností) nekvalitním, ale však s líbivými obaly světových značek.

V mojí koupelně už postupně převládá značka Ryor a ráda ji doporučuji všem známým… více

Moc děkuji a zdravím
Marie, Praha

píše paní Marie

Vážení výrobci,
mám dvě malé děti, což je velmi vyčerpávající, a proto jsme si potřebovala udělat po dlouhé době zase nějakou malou radost. Nedávno jsem četla v magazínu článek o Vaší firmě, o začátcích podnikání jedné odvážné paní a výrobě krémů, což mě vedlo k tomu, že jsem v obchodě sáhla po těchto výrobcích. Musím říci, že mě nadchly v prvé řadě nové obaly, které téměř žadoní po dotyku. I barvy jsou jasné a radostné, přímo září. Doma jsem se pak těšila z jemných, voňavých krémů a křik dětí byl opět snesitelnější.

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za radost, kterou jste mi přinesli, a popřát Vám mnoho úspěchů do budoucna a spoustu spokojených zákazníků.

Soňa H.

píše paní Soňa

Dobrý den, paní Štěpánková,
již po návštěvě Vaší firmy na Dnech otevřených dveří, jsem měla úžasný pocit, který ve mě dlouho přetrval. Také jsem Vám posílala poděkování za možnost seznámení a nahlédnutí do tajů rodinné firmy.
Dříve jsem používala jinou značku kosmetiky, ale na doporučení u Vás jsem začala používat Ryor. Postupně jsem si pořídila základní řadu (Dvoufázová odličovací emulzi pro všechny typy pleti, Denní krém… více

- mořské řasy a Regenerační kapsle na oční okolí). S přípravky jsem spokojená, mám jemnou a velmi citlivou pleť a dlouhá léta jsem nevěděla jak o ni správně pečovat. Dále mi byly doporučeny tyto přípravky, které jsem si zatím nestihla zakoupit: Pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť, Vypínací a zpevňující fluid s mořskými řasami a Aktivující výživný krém s ASC III, asi je již potřeba pleť trochu více vyživit do hloubky, příští rok mi bude 40 let. Miluji například i Váš čaj Lymfodren.

Paní Štěpánková, mám radost, že jsem mohla poznat vaši firmu a výrobu kosmetiky, která mi konečně vyhovuje.

Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám krásné letní dny.

S pozdravem
Jitka Č., Kladno

píše paní Jitka Č.

Dobrý den,
děkuji za vaši odpověď, která mne velmi potěšila, že vaše firma netestuje nic na zvířátkách. Jako mladá jsem měla Váš výrobek, co už se asi nevyrábí, pokud si dobře pamatuji, byl to sprchový olej myslím s vůní lípy (vůní si nejsem jistá ale byl nádherně voňavý) a nikdy jsem neměla lepší výrobek. Celá rodina trpíme kožními onemocněními já mám ekzém, moje děti taky a část příbuzných má i lupenku. Všichni tento výrobek měli moc rádi, vyhovovalo jim, že je mnohem mastnější a nevysušuje kůži jako jiné přípravky na mytí těla. Dívala jsem se v obchodech i ve vašem seznamu produktů. Nejvíce podobný je Váš Hydrofilní… více

olej s meduňkou a levandulí, ale protože se mi projevila alergie na meduňku, bohužel nemůžu tento olej používat. Pokud časem zavedete i podobný přípravek jiného složení pro přecitlivělou suchou kůži, určitě ho vyzkouším. Jen Vám chci poděkovat, že vaše výrobky celou část mého dětství mi zmírňovaly problémy s kůží. Ta by bez nich byla do krve rozpraskaná a bolestivá a po vašich výrobcích byla jen místy sušší a nepraskala tolik. Styděla jsem se chodit mezi lidi, protože ti mnohdy nepěkně komentují lidi s kožními problémy, navíc jsem si mohla vaše výrobky dovolit už když jsem byla dítě, protože jsou cenově dostupné pro každého. Oceňuji vaši snahu o dostupnost vašich produktů, velmi mi to usnadnilo dospíván, jak kožní problémy,tak psychiku z toho, jak moje kůže vypadá. Chci popřát vaší firmě, aby se jí na trhu dařilo, protože mě produkty velmi pomohly nestydět se chodit mezi lidi.

Marta S.

píše paní Marta S.

Dobrý den,

Jsem spokojenou uživatelkou Vaší kosmetiky. Jen mne vždy mrzelo,že vypadala obyčejně,takové nevýrazné lékárenské balení. Já toho v koupelně moc nemám,mám intolerantní pleť a to málo co mi na poličce stojí by mělo vypadat luxusně :-)! Takže jste mne velmi potěšili změnou obalů. Vážně se Vám nové obaly povedly, mám velkou radost, že má polička v koupelně dostala konečně šmrnc!

Věra K., Havířov

píše paní Věra K.

Dobrý den vážená paní Štěpánková,
dnes jsem opět byla ve Vaší prodejně v Paláci Metro. Tak jako vždy jsem dostala, co jsem chtěla. Proč píši? Protože Vaše dámy - prodavačky jsou vždy příjemné, milé, ochotné…
Proto nechci napsat, že se to týká jen dnešního dne, ale vždy. Tím bych neprávem vyloučila ty, které tam dnes nebyly. Vím, že lidé většinou píší, když nejsou spokojeni, nebyli nadšeni chováním žen za pultem. Ty "Vaše" ženy jsou prostě úžasné a je radost u nich nakupovat.

Přeji Vám krásný den a hodně úspěchů
Jana M., Praha

píše paní Jana M.
Podělte se o zkušenosti s Ryor výrobky

Používáte nebo jste vyzkoušeli některý z produktů našich řad?
Podělte se s námi o Vaše zkušenosti…

Ocenenia Ing. Evy Štěpánkovej

 • V roku 2020 bolo Ing. Eve Štěpánkovej, ako miestnej rodáčke udelené čestné občianstvo mesta Poděbrady a odovzdaný symbolický kľúč od mesta.
 • V roku 2019 bola Ing. Eva Štěpánková ocenená Rádom Vavrínu od Hospodárskej komory ČR za celoživotné významné podnikateľské úspechy.
 • V roku 2018 sa umiestnila v rubrike „7 nad 70“ v časopise Forbes. Pravidelne sa umiestňuje v ich rebríčku Najvplyvnejšie ženy Česka.
 • Ing. Štěpánková získala 3. miesto v súťaži Ocenenia českých podnikateliek v kategórii Veľká spoločnosť.
 • V roku 2015 bola nominovaná na ocenenie Český goodwill. Ide o ocenenie za zodpovedný prístup k podnikaniu, morálnym kvalitám a poctivú prácu.
 • V roku 2012 Ing. Eva Štepánková získala v Ocenení českých podnikateliek 3. miesto v kategórii Stredná firma.
 • Za rok 2010 bola Ing. Eva Štepánková v Hospodárskych novinách vyhodnotená ako piata z 25 najvplyvnejších žien českého biznisu – „Top 25 žien českého biznisu“.
 • V roku 2008 sa stala patrónkou súťaže „Česká žena – osobnosť v podnikaní v ČR“.
 • Za rok 2007 získala Ing. Eva Štepánková ocenenie „Marketér roku 2007“ od Českej marketingovej spoločnosti.
 • Za rok 2006 získala Ing. Eva Štepánková ocenenie „Žena roku 2006“ (Woman of the Year 2006) v kategórii Obchod a podnikanie, PRAGUE Leaders Magazine Woman.
 • Za rok 2006 bola Ing. Eva Štepánková v Hospodárskych novinách vyhodnotená ako piata z 25 najvplyvnejších žien českého biznisu.
 • Za rok 2005 bola Ing. Eva Štepánková v Hospodárskych novinách vyhodnotená ako piata z 25 najvplyvnejších žien českého biznisu.
 • Za rok 2000 získala Ing. Eva Štepánková ocenenie „Vedúca podnikateľka sveta“ americkou spoločnosťou The Start Group.
 • Za rok 1999 získala ocenenie „Vynikajúca podnikateľka ČR za rok 1999“ Združením pre cenu VPR Českej republiky.
 • Za rok 1999 získala ocenenie „Vynikajúca podnikateľka roku 1999“ v medzinárodnej súťaži v Benátkach.
 • „Lady Pro 1998“ ocenenie 10 najlepším českým podnikateľkám.