Kozmetická poradňa

Ako správne čistiť svoju pleť? Trápi vás akné alebo vrásky? Stále tápete, alebo ste nenašli potrebnú informáciu?

Opýtajte sa nás

Naše špecialistky vám navrhnú ošetrenie vhodné priamo pre vašu pleť.

ochranný faktor v krémech

Radmila Ulmannová (54 rokov)

Dobrý den, již přes rok používám Vaší kosmetiku a jsem s ní velmi spokojená. Chci se zeptat, jestli krémy na pleť obsahují ochranný faktor. Byla jsem na odstranění podezřelého znamínka v obličeji a lékař mě upozornil, že bez ochrany pleti bych neměla být na slunci. Jde mi o krátkodobý pobyt, např. cesta do obchodu, z práce atd. Používám aktivující výživný krém s ASC III a v lékarně mi řekli, že v krémech není nic proti sluníčku. Děkuji za odpověď. Ulmannová

Jana Šebková
Jana Šebková

Dobrý den Radmilo, 

děkujeme za váš dotaz a z našich produktů vám můžeme nabídnout tyto, které obsahují  UV.

Speciální řada cílená ochrana pleti, obsahuje dva produkty  Duo-aktivní krém SPF 15 a Trio-aktivní krém SPF 30 toto jsou krémy na běžné denní použití.

Dále vám můžeme nabídnou naše produkty na opalování a to tyto:

Opalovací mléko SPF15

Opalovací mléko SPF 30

Opalovací krém SPF 50

 

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Pleť s pupínky

(35 rokov)

Dobrý den, prosím o radu, jaké přípravky používat na obličej. Je mi 35 let a dělá se mi akné v oblasti brady a na čele kolem vlasů, není toho moc, ale vždy nějaké pupínky mám. Pleť mám nejspíš smíšenou. Moc děkuji za doporučení Katka

Jana Šebková
Jana Šebková

Dobrý den Katko, 

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší, že jste si vybrala naší českou kosmetiku Ryor. Věřím, že vybereme produkty, které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Ještě bych chtěla připomenout, že jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj nikdy neměla zapomínat.

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké dobře vstřebatelné sérum, které má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Celkově zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek a optimálně působí na místa projevů akné. 

3) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy je to neparfémovaný přípravek, který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast kolem očí. Zajišťuje vyhlazení kontur v oblasti kolem očí a redukuje drobné vrásky. tento přípravek zároveň snižuje výskyt váčků pod očima.

4) Jako denní krém použijte Konopný korekční krém pro problematickou pleť je to lehký, hydratační krém, který obsahuje vzácný kanabidiol, který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky. Tento krém je vhodný pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem pupínků a akné.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Hydratační micelární vody a to i v případě, že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

5) Jako noční krém použijte opět Konopný korekční krém pro problematickou pleť

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Kyselina hyaluronova gel

Tereza Šváchová (43 rokov)

Dobrý den, uvádíte tip k gelu kyseliny hyaluronove - Pro intenzivnější hydrataci doporučujeme pokožku po vstřebání ošetřit tonikem, kdy dojde k navázání vody na molekuly kyseliny - moc tomu nerozumím, mám si nanést gel a hned ho setřít tonikem? Někde mi asi něco uniklo. Děkuji předem za vysvětlení polopate jak pracovat s tímto gelem.

Jana Šebková
Jana Šebková

Dobrý den Terezo, 

děkujeme za váš dotaz a v případě Kyseliny hyaluronové je to tak, ale je to myšleno, tak že po aplikaci gelu a jeho vstřebaní přestříkáte tonikem, který si přelijete do nějakého rozprašovače a nebo si můžete pořídit 

Osvěžující mlhu s kyselinou hyaluronovou  a tímto produktem přestříkáte. Tento postup je ideální a nejjednodušší postup.

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Kosmetika pro dívku 12 let

Šárka Sladkowská

Dobrý den, máte v nabídce i výrobky vhodné pro dceru - 12 letou dívku? Mám na mysli nějakou čistící vodu či mléko a denní či noční krém, popřípadě něco na kruhy pod očima. Akné nemá. Děkuji za odpověď Šárka

Dobrý den Šárko,

pokud by jsme to vzali opravdu důkladně, navrhuji tento postup:

Ráno osvěžit a očistit pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť na takto vyčištěnou pleť aplikovat Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím - lehký, jemný krém s regeneračním účinkem vhodný i pro velmi citlivou pleť.

Večer vyčistit pleť Hydratační micelární vodou , následně pleť dočistit Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť, na takto vyčištěnou pleť aplikovat stejně tak jako ráno Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím (nenechte se zmást slovem denní :) krém je vhodný na denní i noční péči)

Hydratační micelární vodu je možné nahradit Mycím gelem s minerály jehož výhodou je jeho použití např. ve sprše kdy se napění spolu s vodou a opláchne, následně dočistí pleťovým tonikem.

 

Z Ryoru zdraví Renata :)

Změkčující roztok pro ultrazvukovou špachtli

Ella

Dobrý den. Můžete uvést cenu tohoto gelu a je dostupný na Narodni Trida?

Lenka Mašková
Lenka Mašková

Dobrý den, 

Tento výrobek na prodejně není dostupný, jelikož se jedná o výrobek, který je určen pouze pro registrované kosmetičky a je k dostání pouze na e-shopu, nebo na naší prodejně v Kyšicích u Kladna. Cena tohoto výrobku pro registrované kosmetičky je 226,30Kč a bez registrace 278,- Kč.

Přeji krásný den.

Z Ryoru Lenka Mašková

Zpomalovač růstu chloupků

Iva (42 rokov)

Dobrý den, je možné použít Zpomalovač růstu chloupků i na intimní místa ke zpomalení růstu pubického ochlupení? Děkuji Iva

Lenka Mašková
Lenka Mašková

 Dobrý den Ivo,

Tento výrobek lze použít i na tyto partie těla. Jen bych doporučila zabránit , nebo co nejvíce eliminovat styku krému se sliznicí.

Přeji krásný den. Lenka M.