Kozmetická poradňa

Ako správne čistiť svoju pleť? Trápi vás akné alebo vrásky? Stále tápete, alebo ste nenašli potrebnú informáciu?

Opýtajte sa nás

Naše špecialistky vám navrhnú ošetrenie vhodné priamo pre vašu pleť.

gelkrém

Lucie (41 rokov)

dobrý den, neplánujete prosím vyrábět nějaký lehčí hydratační gelový krém, přestože mám sušší pleť pod klasickými krémy se mi jakoby potí a leskne se. Děkuji.

Lenka Mašková
Lenka Mašková

Dobrý den paní Lucie,

I v současné době pracujeme na vývoji nového krému, který bude mít proti vráskový efekt a je velice lehký.

Ze současné nabídky našich přípravků mohu nabídnout např. Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty - jedná se o jemný , snadno vstřebatelný krém. Tento krém se hodí i pro nadcházející zimní období a nabízíme jej i ve vzorcích, takže můžete předem vyzkoušet.

Dalším výrobkem v lehké formě s proti vráskovou funkcí a liftingovým efektem je Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami, 10 ml , krém není vhodný do mrazu a tak jej v zimním období doporučuji jen jako noční krém. I tento krém lze předem vyzkoušet v rámci vzorečku.

Budete-li mít další otázky k péči, nebo našim výrobkům, tak neváhejte a napište, nebo využijte naší zákaznickou linku na tel.čísle : 317071531

Přeji krásný den.

Z Ryoru Lenka Mašková

kuperoza

Marie Bartoňová (66 rokov)

Dopbrý den, který váš krém je vhodný při výskytu červených žilek v obličeji?

Lenka Mašková
Lenka Mašková

Dobrý den paní Marie,

Při výskytu žilek je důležité pleti poskytnout dostatečnou ochranu. Této pleti velice ubližují razantní změny teplot ( přechod ze zimy do tepla v krátkém časovém úseku. ) Není vhodné navštěvovat saunu a klimatizované místnosti.

Žilky bohužel pomocí kosmetiky odstranit neumíme , ale je důležité pleti poskytnout co největší ochranný film. K tomuto účelu nabízíme Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky). Krém obsahuje  extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky.
- probiotická kultura (Lactobacillus pentosus) vytváří ochrannou bariéru, zejména u velmi citlivé až atopické pleti
- komplex vitaminů A,C a E ve formě lipozomu působí antioxidačně, posiluje žilní stěny a předchází jejich praskání
- aplikace ráno i večer, lze aplikovat i v období mrazu.

Dále doporučím aplikaci Třezalková maska na rozšířené žilky. Tuto masku můžete aplikovat klidně i jako sérum pod krém, nebo 2xtýdně jako masku. Maska obsahuje rutin, který napomáhá správné funkci cév. Dále obsahuje extrakt z červených hroznů, který je silným antioxidantem.

V případě masky aplikujte na dobu 20min a poté buď setřete, nebo zbytek jemnou masáží zapracujete do pleti.

Důležité je také důsledné a šetrné čištění pleti, které zajistí dostatečnou hydrataci a vyrovnání pH pleti, což je důležité pro následné vstřebání aktivních látek z následné péče. Jestliže pleť není dostatečně a správně vyčištěná, nemůže následně dojít k proniknutí aktivních látek z následné péče do pleti v takové míře.

 

Budete-li mít jakoukoliv otázku k péči, nebo našim výrobkům, tak neváhejte a napište, nebo mě kontaktujte prostřednictvím naší zákaznické linky na tel.čísle 317071531.

 

Přeji krásný den.

Z Ryoru Lenka Mašková   

Péče o pleť

Iveta Šmejkalová (48 rokov)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda nějak upravit péči o pleť. Ráno používám čistící vodu Hydroefekt,poté oční krém Kaviderm,dále sérum s retinolem a překrývám Aktivujícím krémem s ASClll Večer dvoufázová odličovací emulze,tonikum Hydroefekt,oční krém Kaviderm,Výplň vrásek pro korekci pleti a na závěr Aktivující krém s ASClll.Děkuji za radu

Lenka Mašková
Lenka Mašková

Dobrý den paní Iveto, jestliže Vám tato péče vyhovuje, klidně bych jí nechala, krém s ASCIII je vhodný i pro zimní období. Jestli toužíte po změně, tak bych na léto doporučila vyzkoušet řadu Mořské řasy.

Jinak pro rozšíření péče doporučím 1x 14dní Peeling, a 1x týdně aplikaci  Botox like — Vyplňující maska s rychlým efektem.

Tak bude Vaše péče ucelená.

Přeji krásný den.

Z Ryoru Lenka Mašková

Dotaz na vhodné přípravky

Hana Dvorská (42 rokov)

Dobrý den, prosím o doporučení přípravků. Je mi 42 let, mám smíšenou pleť, kdy T-zóna je mastnější, hodně černých teček, rozšířené póry, vrásky jsou nejhlubší okolo očí. Jednou měsíčně chodím ke kosmetičce, která také používá Vaši kosmetiku. RYOR používám již řadu let. Na čistění (a to bych nerada měnila, vyhovují mi) používám Dvoufázovou odl. emulzi (večer) a po něm Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť, které používám i ráno. Další přípravky, které teď aktuálně používám: konopné sérum pro zklidnění (ráno i večer) od podzimu - zhoršila se mi pleť, a na něj ráno duo-aktivní krém, a večer výživný krém s měsíčkem a klíčkem. Donedávna jsem používala oční krém a to ten s peptidy, ale už mi došel. Hutnější krémy mi vadí na T-zónu, ale zbytek obličeje již potřebuje něco výživnějšího. Moc děkuji za radu a přeji hodně úspěchů. Hana

Renata Voláková
Renata Voláková

Dobrý den Hano,

 

vaše péče je příkladná :)

Pouze bych přidala Sérum s retinolem -  sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny. Sérum aplikujte ráno i večer.

Jako denní krém doporučuji Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - lehce vstřebatelný denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, xylitolovým komplexem a UV filtry zaručuje celodenní ochranu pleti a hydrataci.  Cílený efekt kyseliny hyaluronové a xylitol-komplexu zaručuje vysokou hydrataci pleti, redukci vrásek a regeneraci. (Krém je vhodný i do mrazu)

 

Z Ryoru zdraví Renata 

 

Červené žilky na tváři

Jana Hubáčková

Dobrý den, prosím o radu jaký krém používat na rozšířené, červené žilky na tvářích. Je mi 65 roků a v poslední době se tento problém zvětšuje, děkuji J.Hubáčková

ře
ře

Dobrý den Jano,

doporučuji Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - krém obsahuje extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky, dále pak komplex vitaminů A,C a E ve formě lipozomu který působí antioxidačně, posiluje žilní stěny a předchází jejich praskání.  Krém aplikujte ráno i večer, vždy na důkladně vyčištěnou pleť !!!

Doplnit můžete 2x týdně aplikací Třezalkové masky na rozšířené žilky   - regenerační, jemná, dobře vstřebatelná maska s vysokým obsahem rutinu, který výrazně posiluje cévy.

Z Ryoru zdraví Renata

Postup použitia zmäkcovadla pod ultrazvukovu spachtlu

Simona Jurickova (40 rokov)

Dobrý deň, prosím o informáciu postupu použitia zmäkcovadla pod ultrazvukovu spachtlu. Ďakujem Simona Juričková

Renata Voláková
Renata Voláková

Dobrý den Simono,

Zvlhčující roztok pod ultrazvukovou špachtli nanášíte pomocí vatového tamponku na důkladně vyčištěnou pleť. Po nanesení Zvlhčujícího roztoku pod ultrazvukovou špachtli již jen pleť pomocí ultrazvukové špachtle hloubkově čistíte neboť roztok napomáhá uvolňování odumřelých buněk z kožního povrchu vysoce šetrnou cestou a špachtle po kůži perfektně klouže. Nečistoty vždy setřete pomocí vatového tamponku. 

Z Ryoru zdraví Renata :)